PMB
pmb
pmb
Strona Główna Aktualności Produkty Jakoś PMB Do pobrania Kuchnia TV Kontakt


Dodatkowe informacje
Mapa strony
Nota prawna
 
 
Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzajac nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
 
Więcej na temat cookies
 

pmb
Aktualnoœci


 
Nota prawna powrót
 
  Korzystanie z serwisu internetowego www.pmb.com.pl zwanego dalej serwisem, podlega poniżej określonym warunkom oraz wszystkim odpowiednim przepisom prawa. Korzystając z zasobów niniejszego serwisu internetowego, akceptuje się bez zastrzeżeń i ograniczeń.

Warunki

Korzystanie z serwisu
Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Dystrybucja, modyfikacja, przesyłanie lub zmiana zawartości serwisu bez pisemnej zgody PMB S.A są surowo zabronione.

Przeznaczenie serwisu
Serwis ma charakter wyłącznie ogólnoinformacyjny. PMB S.A nie odpowiada za jakiekolwiek wykorzystywanie informacji umieszczonych w serwisie, w szczególnie w zakresie przydatności informacji dla określonych działań użytkowników serwisu.

Ograniczona odpowiedzialność
PMB S.A nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe z korzystania z serwisu. PMB S.A nie ponosi odpowiedzialności za politykę innych serwisów, do których w serwisie są zamieszczone linki.

Zastrzeżenie
PMB S.A zastrzega sobie prawo do zmian w informacjach prezentowanych w serwisie.

Zmiany warunków i zastrzeżeń
PMB S.A zastrzega sobie prawo wprowadzenia w dowolnym czasie zmian do warunków zawartych w niniejszej nocie prawnej oraz wszelkich informacji zawartych w serwisie.

Prawa autorskie
Wszystkie materiały publikowane w serwisie chronione są prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody PMB S.A. PMB S.A wyrażą zgodę na przeglądanie oraz drukowanie fragmentów serwisu wyłącznie dla użytku osobistego.
Wykorzystanie jakiegokolwiek fragmentu serwisu w celach innych niż użytek osobisty wymaga pisemnej zgody PMB S.A
Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
 
 
Wstecz Do góry Drukuj
 
 
         Projekt i wykonanie : Szekalski.com nota prawna